Каталог товарів
Pearl Izumi
Pearl Izumi

Pearl Izumi — бренд одягу, взуття й екіпірування для велоспорту. У Velostyle представлений велосипедний одяг Pearl Izumi.

Показати:
Взуття Pearl Izumi PI SELECT All-Road II біле, жіноче - EU 39р.
Код:137476
В наявності
Взуття Pearl Izumi PI SELECT All-Road II біле, жіноче - EU 39р.
Веловзуття жіноче Pearl Izumi ALL-ROAD II, SPD. Універсальне веловзуття МТВ для активного відпочинку..
1881 грн
В кошик
Додано
Взуття Pearl Izumi PI SELECT ALL-ROAD II, чорні - EU 41р.
Код:137472
В наявності
Взуття Pearl Izumi PI SELECT ALL-ROAD II, чорні - EU 41р.
Веловзуття жіноче Pearl Izumi ALL-ROAD II, SPD. Універсальне веловзуття МТВ для активного відпочинку..
2091 грн
В кошик
Додано
Взуття Pearl Izumi X-Alp Seek V сіре, жіноче - EU 38р.
Код:137480
В наявності
Взуття Pearl Izumi X-Alp Seek V сіре, жіноче - EU 38р.
Веловзуття жіноче Pearl Izumi X-ALP SEEK V SPD. Ця модель є найбільш універсальною, оскільки має виг..
2772 грн
В кошик
Додано
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, довгий рукав, біла, разм. L P3899508-L
Код:132245
В наявності
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, довгий рукав, біла, разм. L P3899508-L
Майка, що відноситься до категорії ¨base layer¨ (базовий шар), забезпечує максимальний комфорт, відв..
1420 грн
В кошик
Додано
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, довгий рукав, біла, разм. M P3899508-M
Код:132246
В наявності
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, довгий рукав, біла, разм. M P3899508-M
Майка, що відноситься до категорії ¨base layer¨ (базовий шар), забезпечує максимальний комфорт, відв..
1420 грн
В кошик
Додано
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, біла
Код:133181
В наявності
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, біла
Майка, що відноситься до категорії ¨base layer¨ (базовий шар), забезпечує максимальний комфорт, відв..
1159 грн
В кошик
Додано
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, біла
Код:133182
В наявності
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, біла
Майка, що відноситься до категорії ¨base layer¨ (базовий шар), забезпечує максимальний комфорт, відв..
1159 грн
В кошик
Додано
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, біла
Код:133180
В наявності
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, біла
Майка, що відноситься до категорії ¨base layer¨ (базовий шар), забезпечує максимальний комфорт, відв..
1159 грн
В кошик
Додано
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, біла
Код:133183
В наявності
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, біла
Майка, що відноситься до категорії ¨base layer¨ (базовий шар), забезпечує максимальний комфорт, відв..
1159 грн
В кошик
Додано
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, біла
Код:133184
В наявності
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, біла
Майка, що відноситься до категорії ¨base layer¨ (базовий шар), забезпечує максимальний комфорт, відв..
1159 грн
В кошик
Додано
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, чорна
Код:133175
В наявності
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, чорна
Майка, що відноситься до категорії ¨base layer¨ (базовий шар), забезпечує максимальний комфорт, відв..
1159 грн
В кошик
Додано
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, чорна
Код:133178
В наявності
Термобілизна Pearl Izumi TRANSFER LITE, короткий рукав, чорна
Майка, що відноситься до категорії ¨base layer¨ (базовий шар), забезпечує максимальний комфорт, відв..
1159 грн
В кошик
Додано
Футболка Pearl Izumi Sugar, чорна, жіноча, розмір XL
Код:137451
В наявності
Футболка Pearl Izumi Sugar, чорна, жіноча, розмір XL
Стильна жіноча Sugar Jersey представлена з особливої високотехнологічної синтетичної тканини із двом..
1108 грн
В кошик
Додано